جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 38528
  تاریخ انتشار : 28 آبان 1392 16:39
  تعداد بازدید : 705

  کارگاه آموزشی قانون جدید مجازات اسلامی در زندان مشهد برگزار شد

  کارگاه آموزشی قانون جدید مجازات اسلامی ویژه رؤسای اندرزگاه ها و مددکاران در زندان مشهد برگزار شد. این کارگاه براساس هماهنگی صورت گرفته با دادگستری استان و دعوت از اساتید و قضات مجرب در امر قضا و حقوق، این دوره تخصصی آموزشی تدوین و اجرا شد.

   به گزارش خبرنگار حقوقی قضایی باشگاه خبرنگاران،‌ کارگاه آموزشی قانون جدید مجازات اسلامی ویژه رؤسای اندرزگاه‌ها و مددکاران در زندان مشهد برگزار شد.

   این کارگاه براساس هماهنگی صورت گرفته با دادگستری استان و دعوت از اساتید و قضات مجرب در امر قضا و حقوق، این دوره تخصصی آموزشی تدوین و اجرا شد.

  شریف‌نژاد مدیر زندان مشهد گفت: با توجه به قانون جدید مجازات اسلامی و همچنین دستورالعمل ابلاغی رئیس قوه قضائیه در خصوص ساماندهی زندانیان و کاهش جمعیت کیفری، اطلاع رسانی و استفاده مطلوب به نفع زندانیان واجد شرایط ضروری است که برای رسیدن به این هدف کارگاه آموزشی ویژه مسئولین و رؤسای اندرزگاه‌ها و مددکاران زندان مرکزی مشهد طی چند جلسه متوالی برگزار گردید.

  وی افزود با هماهنگی صورت گرفته با دادگستری استان و دعوت از اساتید و قضات مجرب در امر قضا و حقوق، این دوره تخصصی آموزشی تدوین و اجرا گردید.

  شریف‌نژاد در پایان خاطر نشان کرد: قطعاً افزایش اطلاعات مسئولین اندرزگاه و مددکاران در این خصوص می تواند سبب توفیق بیشتر در کاهش جمعیت کیفری باشد و همچنین مددجویان نیز از فرآیندهای مربوط به امور قضایی خود آگاه می‌شوند.


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
215143787
اکنون :
82